Wszystko o tłuszczach - badania balansu omega-3 / omega-6 
Zaloguj się:

Podaj login i hasło

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj

START: 24.10.2022 – 18.12.2022

Planowany czas trwania warsztatów to 8 tygodni z możliwością darmowego przedłużenia dla aktywnych klientów

Specjalne dla naszych klientów darmowe warsztaty Anti-Aging!

Każdy aktywny nasz klient oprócz dostępu do najlepszych produktów na rynku ma również możliwość uczestnictwa w warsztatach prowadzonych przez naszych ekspertów z dziedziny Anti-Aging.

To żadna tajemnica, że prawidłowy balans kwasów omega-3 do omega-6 likwiduje stany zapalne, wpływa na regenerację naszej skóry, poprawia samopoczucie i generalnie wydłuża nasze życie. Wiadomo, że dbanie o prawidłowy balans daje znacznie więcej korzyści. Nasuwa się pytanie jak to wykorzystać. Co jeszcze możemy zrobić dla siebie, by cieszyć się długim oraz co najważniejsze ZDROWYM ŻYCIEM.

Jeśli jesteś naszym klientem, zapisz się i skorzystaj z bogatej wiedzy naszych specjalistów.

Więcej o nas znajdziesz na revitabielany.pl

Wiem co jem - Cała prawda o tłuszczach

Zobacz koniecznie

[ Więcej ]


Dlaczego warto zrobić test balansu kwasów omega-3 / omega-6 ?

Dlaczego warto zrobić test balansu kwasów omega-3 / omega-6 ?

Najpowszechniej występującymi kwasami tłuszczowymi są kwas dokozaheksaenowy (DHA) oraz kwas eikozapentaenowy (EPA). Zawartość tych dwóch typów kwasów tłuszczowych w odniesieniu do wszystkich kwasów tłuszczowych występujących w błonie komórkowej czerwonych krwinek, wyrażona w procentach, jest określana przez nas jako Poziom Omega-3. Mierzenie Poziomu Omega-3 jest dobrym sposobem na sprawdzenie, czy w twojej codziennej diecie znajduje się odpowiednia ilość kwasów tłuszczowych omega-3. Poziom Omega-3 niższy niż 4 wiąże się ze zwiększonym ryzykiem rozwoju chorób układu krążenia...

więcej »


Dlaczego Omega-3 ze stworzeń morskich, a nie roślinna?

Czyli EPA z DHA vs ALA

Chciałbym dziś napisać o bardzo ciekawym zjawisku. Okazuje się że coraz więcej wegan (roślinożerców) rezygnuje z swojej diety. Powodem jest między innymi fakt, iż nie są w stanie dostarczyć odpowiedniej ilości kwasów EPA, DHA, witaminy D3 czy B12. Jest to zrozumiałe gdyż najlepszym źródłem EPA i DHA są ryby. Podobnie wygląda sytuacja z konieczną dla naszego zdrowia witaminą D3 lub B12...

więcej »


Witamina D i kwas Omega-3 mogą wyleczyć Twoją bezpłodność!

Witamina D i kwas Omega-3 mogą wyleczyć Twoją bezpłodność!

Regularne spożycie owocowych smoothies fortyfikowanych witaminą D i kwasem tłuszczowym omega-3, podnosi prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, jak donoszą najnowsze badania. Według naukowców kobiety chętniej niż kapsułkę, spożywają zdrowy napój, który staje się stałym elementem ich diety. Jeszcze lepsze działanie można uzyskać, kiedy nie tylko kobieta, ale oboje partnerów zacznie dzień od tego napoju płodności!...

więcej »


Jaką wybrać Omega-3

Jaką omegę-3 wybrać i dlaczego?

Jest wiele czynników mówiących nam o jakości spożywanych przez nas kwasów omega-3

Pierwsza podstawową rzeczą na jaką musimy zwrócić uwagę przy wyborze oleju omega-3 jest jego pochodzenie. Musisz mieć tą świadomość, iż tylko olej pochodzenia morskiego posiada kwasy DHA i EPA, a co za tym idzie, tylko taki produkt powinniśmy brać pod uwagę. Jeśli olej rybi, to tylko z dorsza wolnożyjącego, łowionego z certyfikowanych łowisk MSC. Dlaczego...?

więcej »

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Nasza strona została stworzona w jednym celu. Chcemy uświadamiać ludzi, iż prawidłowy balans kwasów omega-3 i omega-6 może wspomagać leczenie wielu dolegliwości. Mało tego utrzymywanie prawidłowego balansu zmniejszamy ryzyko niektórych chorób nawet o kilkadziesiąt procent. Ryzyko chorób układu krążenia spada nawet o 70%! Być może ktoś z Państwa zrobił już sobie test, poprawił swoje wyniki i chce się pochwalić. Takie informacje trzeba przekazywać dalej i dlatego zachęcam wszystkich do napisania komentarza.

Komentarz

Monika Kwiatkowska
1 rok temu

Jako osoba prowadząca aktywny tryb życia jestem dużo bardziej narażona na przeziębienie bo tu mnie przewieje, tu zagrzana wychodzę. Olej PAO stosuje od ponad roku od tego czasu mniej choruję, dłużej niż 1-2 dni potrzebuje na regeneracje. Do tego chronię organizm przed kontuzjami. A dzięki możliwości polecenia produktu jest w rewelacyjnej cenie.

Odpowiedź

Aneta Toporska
1 rok temu

Od kilku miesięcy stosuje olej. Jest smaczny i ma przyjemny zapach, nie to co tran, który zawsze śmierdział i nie dało się go przełknąć. Przestała mnie uciążliwie boleć głowa, nie mam zgagi, poprawiło się trawienie i dzięki temu zgubiłam kilka kilo :-)

Odpowiedź

Henryk Duyck
1 rok temu

Często dobre samopoczucie, wigor i pozytywne reakcje znajomych na nasz widok pozwalają nam sądzić, że jesteśmy super zdrowi. Bazowanie na tych danych może okazać się mylne. Byłem pewien, że wyniki mojego testu będą bardzo blisko zalecanych. Wynik 6,8 dla omega-3, oraz 8,5:1 dla omega-6 do omega-3 nie należy do najgorszych, ale może być przyczyną obecnych i przyszłych dolegliwości. Teraz wiem w jakim kierunku zmierza moja profilaktyka przez najbliższe cztery miesiące. 1: 1 ale poprzez czynne współuczestnictwo oraz promowanie firmy.

Odpowiedź

Regina Rychlewicz
1 rok temu

Od lat 12 , czyli od 2005 roku nie korzystam z usług Medycyny Konwencjonalnej sięgałam po naturalne środki z różnych firm :) Medycyny Komórkowej :) Prawdą jest że omega 3 pomaga wchłaniać suplementy które się spożywa ponieważ suplementując się byłam zagrożona niedoborem omegi 3 i mogłam mieć to , czego nigdy nie doświadczyłam Test wykazał moje złe samopoczucie :) W porę ktoś podał mi rękę i zaprosił na konferencję . Jestem klientem zadowolonym , system naczyniowo sercowy uregulował się a i inne stany zapalne też łagodnieją . Wiem jedno że jestem skazana w pozytywnym sensie na konsumpcje tej fantastycznej omegi do końca życia :) Polecam ten smaczny specyfik dla zdrowia każdemu od niemowlaka po starca :) Omegę 3 piję , do surówek dodaję - jest smaczna i nie capi rybą :) Objawy niedoboru nienasyconych kwasów Omega 3

Odpowiedź

Ryszard Piegza
1 rok temu

Znam już kilka osób, którym przy zachowaniu odpowiedniej diety wspomagane stosowaniem Oleju EQ w szybkim tempie zgubili zbędne kilogramy.

Odpowiedź

Rozwiń